ženské zdraví

ženské zdraví

Vliv vložek na naše zdraví

Podle údajů WHO (Světová zdravotnická organizace), asi 80 % žen na světě trpí různými formami ženských onemocnění. Každá dospělá žena se již setkala se svěděním, podrážením pokožky, s nerovnováhou v poševním prostředí nebo s vaginálními mykózami. Řada žen se potýká i s vleklými gynekologickými problémy.

Fenoménem dnešní doby je také ztráta reprodukce. Neutuchající touha po miminku, tikot biologických hodin a stres z každého neúspěšného pokusu otěhotnět provází čím dál tím více párů ve vyspělých zemích.

Přemýšlela jste už někdy nad tím, že používání menstruačních a intimních vložek má vliv na ženské zdraví? Z jakého materiálu jsou vyrobeny hygienické vložky, které používáte během menstruace? A jaký mají vliv na vaše zdraví?

Výběr intimních hygienických potřeb je pro zdraví ženy mimořádně důležitý. Sliznice ženských pohlavních orgánů má velké množství krevních a lymfatických cév, citlivé nervové pleteně a díky tomu dokáží snadněji absorbovat látky – ať již větší množství chemikálií nebo naopak látky prospěšné pro naši reprodukční soustavu.

Typy bylinných vložek tianDe

Intimky

Nefritová svěžest

Nefritová svěžest – super tenké 

Nefritová svěžest s Anionty

Nefritová svěžest s Aloe

Energie bylin

Menstruační denní vložky tianDe 

Chrání ženu, nejen oblečení!

Používání přírodních menstruačních vložek s obsahem bylin napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlepšuje místní krevní oběh, upevňuje výsledky léčby a zlepšuje kvalitu intimního života. Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny.

Dámské bylinné vložky „Nefritová svěžest“ jsou nová generace hygienických produktů s patentovaným fytokomplexem, který byl vytvořen vědeckým institutem v Guangzhou (Čína).

Rostliny obsažené v komplexu:

  • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach
  • odstraňují svědění a podráždění
  • napomáhají normalizaci menstruačního cyklu
  • pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti.

Vložky „Nefritová svěžest“ denní super obsahují 10 ochranných vrstev. Přidaná vrstva celulózy zvýšila absorpční schopnosti vložky, a tím i její spolehlivost. Vyšší rychlost vsakování zajišťuje gel – absorbent,stejný jako se používá v dětských plenkách. Vnější přírodní vrstva má zvýšenou perforací a je prodyšná.

Dámské menstruační bylinné vložky Nefritová svěžest 

Denní menstruaní vložky ENERGIE BYLIN

Menstruační noční vložky tianDe 

Nefritová svěžest – Noční Super

Noční menstruační vložky Energie Bylin

Denní intenzivní vložky – Bylinné obklady

Denní vložka Energie života 

Denní vložky Jemná péče