TianDe / Pavla Svěrkošová

Co se o mně dozvíte?

V kosmetickém “průmyslu” se aktivně věnuji poměrně krátce. Mrzí mě, že jsem toto kouzlo neobjevila dřív, ale… a jak jsem se k ní dostala?

V dřívějším čase jsem byla zaměstnaná v odvětví těžkého průmyslu a navíc jsem volný čas trávila úklidy objektů. Ano, spousta odpracovaných hodin bez zisku. Když mi v roce 2018 přišla výpověď zaměstnavatelem, rozhodla jsem se pro svou změnu.

S kosmetikou TianDe jsem měla poměrně krátkou, ale velmi efektivní zkušenost a věděla jsem, že nabízí produkty, které mě přesvědčily a já jím věřím. Rozhodla jsem se proto pro postavit na vlastní nohy.

Je tomu 5 let a dnes vím, že jsem nemohla udělat lepší rozhodnutí.

Kosmetika pomáhá dnes již mým 2300 klientům, kteří postupně přibývají. Klientům ukazuji jak efektivně a za málo peněz si mohou pořídit kvalitní produkty s nejen viditelnými výsledky. Bez nutnosti přemlouvání, stačí je vyzkoušet.

Mým cílem je maximální spokojenost a důvěra klienta.

Pavla Svěrkošová / Boutique tianDe

Staňme se obchodními parťáky

To, že jste se dostal/a až zde znamená, že chcete pro sebe udělat víc. Získat výhody a svobodu. Proto Vám ukážu svět obchodu TianDe ať se můžete rozhodnout, zda je to práce vhodná pro Vás. Nabízím spolupráci s komunitou profesionálů, obchodníků a skvělé party lidí. Zanechte mi na sebe kontakt a budu Vás kontaktovat: