Tělo

ženské zdraví

Produkty vhodné pro péči o tělo

KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST  YAOSHEN FORTE

Nová aktivní hřejivá formule. Zesílený účinek.

Náplasti Yaoshen forte nyní obsahují třikrát více aktivních složek. Rostlinné výtažky přispívají k vyhlazení a tonizaci pokožky. Esenciální oleje pomáhají zahřát pokožku a zlepšují mikrocirkulaci krve v místě aplikace.

POUŽITÍ:

Odstraňte z náplasti ochrannou fólii, přiložte ji na pokožku. Používejte maximálně 12 hodin denně po dobu 10-15 dní.

 

KOSMETICKÁ FYTONÁPLAST JIAN KANG

Aktivní složky této fytonáplasti mají blahodárný vliv na klouby a mohou působit i preventivně při předcházení problémům pohybového aparátu: bolest, otoky, pocit ztuhlosti, nepohodlí při každém pohybu. Fytonáplast Jian Kang obsahuje 12 aktivních složek: 75 % složek má protizánětlivé účinky, 25 % – analgetické.

Fytokomplex obsažený v náplasti:

 • má lehký hřející účinek
 • napomáhá zmírnit pocit nepohodlí
 • má uvolňující a protizánětlivé účinky
 • napomáhá zlepšit krevní oběh

Účinky náplasti Jian Kang se akumulují. Lepí se na oblast kloubů. Pokud jsou vaše problémy spojeny s bolestí, určitě je vhodné používat v kúře i náplast Wutong. To znamená ráno nalepit náplast Wutong, večer pak po dvouhodinové pauze Jian Kang. Pokud vás trápí bolest více v noci změňte pořadí – na den lepte Jian Kang a na noc pak náplast proti bolesti Wutong.

POUŽITÍ:

Nalepte fytonáplast na problematickou oblast. Používejte jednou až dvakrát denně, maximálně 12 hodin denně. Používejte v průběhu 7–10 dní.

 

KOSMITICKÁ FYTONÁPLAST WUTONG

Wutong ve volném překladu znamená “Bolest pryč“. Fytonáplast Wutong ze 75 % obsahuje přírodní složky, které mají analgetické účinky, a z 25 % ingredience, které jsou známé svými protizánětlivými účinky.

Náplast proti bolesti účinkuje jemně a přitom intenzivně, pomůže vám navrátit radost z pohybu. Bylinné složky obsažené ve fytonáplasti mají protizánětlivé účinky a působí analgeticky:

 • mají silně rozehřívací a uvolňující účinek
 • napomáhají zlepšení mikrocirkulace krve a metabolických procesů v místě použití
 • pomáhají odstranit pocit nepohodlí

POUŽITÍ:

Wutong je účinný dokonce i při jednotlivém použití. Chcete zvýšit účinek? Používejte ho pravidelně v průběhu 7–10 dní. Nalepte jej na problematickou zónu – místo bolesti. Doporučuje se užívat jednou nebo dvakrát denně, maximálně po 12 hodin. Pokud jsou vaše problémy spojeny se zánětlivými procesy, určitě je vhodné používat v kúře i náplast Jian Kang. To znamená ráno nalepit náplast Wutong, večer pak po dvouhodinové pauze Jian Kang. Pokud vás trápí bolest více v noci změňte pořadí – na den lepte Jian Kang a na noc pak náplast proti bolesti Wutong.

 

KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE

 

Aktivní složky využívané v oficiální i lidové čínské medicíně se vyznačují výrazným působením proti bolestem a zánětům svalů. Náplasti Zhui feng Forte:

 • pomáhají odstranit svalový diskomfort;
 • umožňují pocítit radost z pohybu;
 • povzbuzují vnitřní energii a povzbuzují k akci.

POUŽITÍ:

Fytonáplast Zhui Feng Forte od TianDe se lepí na problémové partie (např. bederní, krční páteř, namožené svaly či jiné bolestivé místo). Délka aplikace je do 12 hodin, mohou se používat každý den v průběhu 7 až 10 dnů.

 

KOUZLO FYTONÁPLASTI

Fyto/náplasti, netušíte k čemu vlastně slouží a jak Vám mohou pomoci? Jsou ohromní pomocníci. Fytonáplasti TianDe jsou náplasti proti bolesti a pro podporu regenerace organismu.

Jejich kouzlo spočívá v obsahu. Jsou nasyceny aktivními složkami rostlinných výtažků, éterickými oleji a pryskyřicí. Aplikací náplasti dopravíte účinné látky na potřebné místo rychle a bezbolestně. Zažijete tak pocit uvolnění, regeneraci pohybového aparátu a ledvin a vylučovacího ústrojí. Jejich účinek je rychlý a efektivní.

Jak se používají?

Náplasti se stříhají a lepí na problematická místa – místo bolesti: klouby, záda, namožené svaly. Dále tito ohromní pomocníci zvládnou také oblast ledvin, močového měchýře nebo akupunkturní body. Výsledkem budete určitě mile překvapeni. Jejich použití je jednoduché a pro jejich maximální účinnost Vám doporučím místo aplikace nejprve odmastit.

Jak náplast vypadá a jaké jsou její hlavní důvody?

Shrneme-li kouzlo náplastí je nutné uvést:

 • snadná a bezbolestná aplikace
 • z fytonáplasti do těla může pronikat až 80% aktivních složek
 • postupné uvolňování účinné látky
 • nemá vedlejší účinky na trávicí soustavu
 • okamžitá účinnost na potřebném místě
 • snadné odstranění

Důležité informace

Fytonáplasti jsou nevhodné pro těhotné ženy a děti. Kontraindikací jsou také akutní zánětlivá onemocnění kůže, narušení celistvosti pokožky (rány, odřeniny, ekzémy) a individuální nesnášenlivost složek fytonáplasti. Náplasti nelepíme na oblast srdce, podpažní jamky. Při alergické reakci je třeba náplast odstranit a místo aplikace omýt teplou vodou a mýdlem.