program ženského zdraví

program ženského zdraví

Jedná se o komplex ,který se skládá z UNIKÁTNÍCH  druhů vložek tianDe ,které se dají říct používají jako bylinné obklady ,tak jako kdysi používaly naše babičky .

 

Pamatujte – Čím větší problém tím začínáme slabší vložkou

Vložky nechrání jen spodní prádlo ale HLAVNĚ CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Bylinné vložky jsou novou generací hygienických prostředků s patentovaným fytokomplexem, který byl vyvinut ve výzkumném institutu Guangzhou.

V průběhu tisícileté zkušenosti léčitelů tradiční čínské medicíny byly shromážděny obrovské zkušenosti k obnovení zdraví.  Do tohoto nového výrobku, pro krásné polovičky lidstva, vědci zapojili inovační technologie z terapeutické oblasti.  

Podle léčitelů TČM by léčba měla být přírodní, přirozenou = darovaná samotnou přírodou. A proto léčebně-profylaktické fyto-vložky obsahují komplex z až 49 léčivých bylin.  

Vložky s fytomembránou „Energie bylin“

Bylinná vložka vložky obsahuje prodyšnou základní vrstvu ze 100% přírodní bavlny.

Druhá vrstva obsahuje unikátní membránu s fytoncidy a esenciální oleji, které pronikají do sliznice pohlavních orgánů. Protože tyto sliznice obsahují velké množství krevních a lymfatických cév, zaručuje to vysoký stupeň pronikání aktivních látek bylin do ženského organismu.  Fyto membrána se vyrábí speciální technologií, která zajišťuje vysokou koncentraci aktivních složek bylin (koncentrace složek činí 70-80%, což mnohonásobně převyšuje obdobné parametry v odvarech a nálevech z rostlin). Fytomemrána zajišťuje také vysokou vzduchopropustnost, dobrou savost a rychlé vpravení tekutiny do hloubky.

Série bylinných vložek “Energie bylin” se doporučuje:

 • jako podpora léčby gynekologických onemocnění
 • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy
 • k prevenci gynekologických problémů
 • normalizaci hormonálního stavu
 • zlepšení kvality života.
 • Upraví menstruaci 
 • Prevence gynekologických problému

Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny. 

Denní a noční menstruační vložky obsahují také expresní test pro kontrolu mikroflóry.

Receptura dámské přírodní vložky obsahuje výtažky ze 49 bylin: kurkuma, děhel čínský, vanilka, andělika, devětsil, máta, zimolez, kořen prorostlíku, smilaxu, jarvy, pazvonku chloupkatého, borneol, aksamit, šabřina pošvatá, puškvorec obecný a další.

Nefritová svěžest 

Používání přírodních intimních vložek s extraktem z aloe a dalších 19 bylin napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlepšuje místní krevní oběh, upevňuje výsledky léčby a zlepšuje kvalitu intimního života. Složení vložky bylo vyvinuto na základě zkušeností z tradiční čínské medicíny.

Bylinné denní vložky – tzv. intimky obsahují výtažek z 19 bylin, které svým obsahem blahodárně působí na pohlavní orgány a sliznici dělohy. Pravidelné používání přírodních denních vložek podporuje intimní zdraví žen.

Účinek profylaktických vložek na bázi bylin:

 • normalizují kyselinozásaditou rovnováhu ženských pohlavních orgánů
 • oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií a kandidóz
 • pomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy
 • zlepšují místní krevní oběh
 • zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů
 • zmírňují bolestivé pocity
 • napomáhají upevnění výsledků dosažených během léčby ženských problémů.

Vrstva ze 100% bavlny zadržuje efektivně vlhkost. Vrchní vrstva blokuje tekutinu.

Použití:

Doporučeno pro každodenní použití.

Vložka Jemná péče

Bylinná fyto vložka “Jemná péče” má svrchní materiál z přírodních surovin. Ve vnitřní vrstvě vložka obsahuje fyto náplň z 38 druhů najemno nadrcených bylinek, které působí příznivě na organismus ženy a její intimní zdraví. Neobsahuje umělé barviva ani aroma.

Močové cesty jsou druhá oblast, na kterou tato vložka se specifickým složením bylin působí. Pokud se léčíte na zánět močových cest, nebo podobné urologické problémy, používejte tuto bylinnou vložku jako podporu vaší léčby.

 • Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř.
 • Poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí.
 • Vnitřní fytonáplň je napuštěna přírodními výtažky.
 • Široký lepící základ zajišťuje vynikající fixaci na vložky na prádle.

Vložka Energie života

V průběhu tisícileté zkušenosti léčitelů tradiční čínské medicíny byly shromážděny obrovské zkušenosti k obnovení zdraví.  Do tohoto nového výrobku, pro krásné polovičky lidstva, vědci zapojili inovační technologie z terapeutické oblasti.  

Podle léčitelů TČM by léčba měla být přírodní, přirozenou = darovaná samotnou přírodou. A proto léčebně-profylaktické fyto-vložky Energie života obsahují komplex z 38 léčivých bylin.  

Ve složení jsou:

Andělika čínská – velký pomocník při léčbě gynekologických poruch, klimakterických změn a hormonálních poruch. Angelika čínská má antibakteriální, analgetický a deodorizující účinek.  

Kořen zázvoru, světlice barvířská, známe z tradiční čínské medicíny jako účinný prostředek pro léčbu zánětu svaloviny děložní stěny.  

Lékořice, kopřivy, jitrocel, divoký heřmánek a pryskyřice myrhy – urychlují hojení sliznice.  

Neméně léčivé vlastnosti má alunit, který má anti-mikrobiální a protizánětlivé účinky, extrakt máty peprné pomáhá  při léčbě vyrážky, vředu, zánětu pochvy.  

Extrakt kořeně Rdesno mnohokvětého nebo Shou Wu je velmi ceněná bylina tradiční čínské medicíny ,  má příznivé účinky na reprodukční a nervový systém (rdesno a v něm obsažené látky zastavují transformaci mužského pohlavního hormonu testosteronu na dihydrotestosteron) – Celkem ovlivňuje zlepšení plodnosti,  zlepšení funkce ledvin a očistu krve.  

Extrakt kořene pivoňky přispívá k léčení zánětlivých procesů a nepravidelné menstruace.  

Zvláštní pozornost si zasluhují výtažky z kurkumy a cnidia (Jarvy léčivé).  

Kurkuma – spolehlivý pomocník imunitního systému v boji proti stresu. Díky své antioxidační vlastnosti je používána při léčbě genitálního herpesu.  

Extrakt Knidiuma (Jarvy lékařské) je známý svými tonizujícími a  posilujícími  vlastnostmi. Má antiplísňové a antibakteriální vlastnosti.

Klinické studie prokázaly, že Knidium má vasodilatační účinky na topořivou tkáň penisu, což vede k zvýšenému průtoku  krve tímto orgánem. Tento efekt podporuje poznatek tradiční čínské medicíny, že užívání Cnidia vede ke kvalitnější erekci.

Cnidium monnieri (Jarva lékařská) je afrodisiakum vhodný stejnou mírou i pro ženy, uvolňuje totiž svaly v oblasti pohlavních orgánů, čímž zlepšuje sexuální prožitek. Semena rostliny se používají také při léčení impotence.  

Ve  složení  vložek “Energie života” jsou husté extrakty: aloe vera, které zabraňují množení plísňových, virových a bakteriálních infekcí, zmírňuje otoky, svědění, podráždění a zánět, směs esenciálních olejů – máty peprné a borneolu zlepšuje krevní oběh a má ochlazující účinek, je antimikrobiální prostředek s antibakteriálním účinkem.  

Starověká receptura, jedinečné složení a jemné proporce složek jsou přísně tajné.

Nicméně, účinek této receptury pro zdraví ženského organizmu je prověřen staletími v léčitelství  tradiční  čínské medicíny i moderním vědeckým výzkumem.  

Fyto-vložka  “Energie života” funguje  velmi jednoduše.

Podávání účinných látek  se  provádí odpařením.

Létavé fytoncidy rostlin působí na body energetických meridiánů, které se nacházejí v oblasti rozkroku.  

Vložky se velmi dobře osvědčily v léčbě mužských onemocnění, jako akutní a chronické prostatitidy, orhoepidimitidy.

Při použití fito-vložek u akutních  trombo-hemoroidalních uzlin se dostavuje rychlé zklidnění bolesti, snížení otoku, snížení zánětu, krevní sraženiny rychle mizí.  

Každá žena spoléhající  na intuici a potřeby svého organismu může používat vložky “Energie života” pro preventivní nebo léčebné účely.

Vložky pracují jako suchý obklad, jsou dobrým harmonizujícím prostředkem.  

Mají protizánětlivý a protikřečový efekt, obnovují vaginální mikroflóru a jsou úspěšně používané v léčbě poruch ženského hormonálního systému, pomáhají organismu zbavit se toxinů, mají antiseptický účinek.  

Použití vložek “Energie života” se doporučuje pro prevenci a léčbu složitých onemocnění, jako :

 •          je bakteriální vaginóza,
 •          záněty pochvy,
 •          vulvitis,
 •          zánět sliznice,
 •          eroze děložního čípku,
 •          zánět močového měchýře, infekce močového měchýře,
 •          hemoroidy.

Kromě toho tyto fyto-vložky posilují imunitní systém, zmírňují bolesti hlavy a závratě.  

A co je nejdůležitější, že tohle  je možné bez použití chemických látek, a pouze díky  rostlinám řešit!  

Hlavní léčebné vlastnosti  fyto-vložek “Energie života”

 •        Normalizují funkci malé pánve a perinea;
 •        Máji protizánětlivé a anti-křečové účinky;
 •        přispívá k normalizaci místní tkáňové imunity malé pánve a perinea;
 •        ozdravuje mikro-flóru vnějších pohlavních orgánů;
 •        má reparativní (hojicí) účinek;
 •        posiluje imunitní systém;
 •        harmonizuje cyklické procesy.