jak používat vložky TianDe

jak používat vložky TianDe

Pokud jste ještě vložky tianDe nepoužívaly a chece si zkvalitnit Vaše ženské zdraví ,tak jste na správném místě.

Nehledejte v tom však nic složitého.

Jako první doporučuji začít nejjemnějšími Aloe nefritová svěžest – intimiky  mezi menzes ( ale i pro ženy bez menzes) zažijte neskutečný „vítr“,který Vám „projede „ celým tělem.

Pocítíte svěží bylinnou vůni.

Začínáme tedy zkoušet intimky  z řady nefritová svěžest , po té se může přejít na intmiky z řady Energie bylin 

Během menstuace nejlépe začít nefritovou svěžestí a další menzes již můžete volně použít menstruační EnergieBylin.

Tak a nyní máte postaráno o Vaše ženské zdraví

Vložky jinak můžete začít používat i bez jakýchkoliv potíží a problému 

Intimky klidně používejte každý den a můžete střídat a nechat bylinky ve vložkách „dělat“ svou práci

Pokud jsou potíže jako např,,zánět močového měchýře,tak určitě nasadit  vložku Jemnou Péči a to nejlépe  desetidenní kůru.

1 vložka Jemná péče – 24h 

Samozřejmostí je i náš ženský čaj Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy.

Děhel se někdy také nazývá „ženský ženšen“. Přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému (transport kyslíku), přispívá k normálnímu stavu kloubů, podporuje imunitu a normální funkce kardiovaskulárního systému, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici.

Lopuch větší – podporuje zdraví horních cest dýchacích a odolnost organismu, napomáhá k udržení normální hladiny cukru v krvi, napomáhá trávení, přispívá k normální funkci močových cest, přispívá k normálnímu stavu kloubů a pokožky.

Tužebník jilmový – přirozeně obsahuje salicyláty. Přispívá k udržení zdraví kloubů, podporuje normální funkce močových cest – vylučování vody z organismu, přispívá k přirozené obranyschopnosti.

Dobromysl obecná – podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, normální činnost jater a žlučníku, imunitní systém a napomáhá ke klidnějšímu spánku.

Heřmánek pravý – podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, normální trávení, normální stav pokožky, imunitní systém a napomáhá k celkovému zklidnění.

Oman pravý – podporuje normální trávení a vylučování vody z organismu.

Lékořice lysá – podporuje imunitní systém, normální trávení, normální stav kloubů a pokožky, normální funkce dýchacího systému, napomáhá udržovat zdraví močového systému a přispívá k duševnímu klidu.

Srdečník obecný – napomáhá udržovat dobré pohodlí před a v průběhu menstruace, podporuje normální funkci nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému.