Co se o mně dozvíte?

Co se o mně dozvíte?

Co se o mně dozvíte?

Jmenuji se Pavla a jsem maminkou dvou dospělých dcer a také šťastnou babičkou.

A jak jsem se vlastně dostala k tianDe?

Dalo by se říct, že zcela náhodou. Jednoho dne jsem se přes dceřin FB koukala jen tak a brouzdala, až jsem zahlédla inzerci na značku tianDe (tehdy jsem ani netušila co vlastně tianDe je) , řekla jsem si, že požádám dceru a pomůže  mi na inzerci reagovat.

Nechala jsem si vše vysvětlit a za cca týden mi dorazil můj první balíček z této kosmetiky v hodnotě cca 900kč.
 
V té době jsem pracovala v odvětví težkého průmyslu a v odpoledních hodinách jsem ještě vypomáhala s úklidem .

Asi jako každá jiná jsem nevěřila na účinky, ale po týdenní kůře intimních vložek Nefritová svěžest ALOE, přišlo příjemné překvapení, protože jsem zrovna byla v období menopauzy a neskutečných návalů a horka a zimnic.

Vložky mi osobně pomohly tak, že jsem začala tuto značku rozšiřovat ve svém okolí, protože jsem opravdu měla silnou potřebu sdělit účinky produktů a pomoci dalším ženám s jejich gyn.potížemi.

Začala jsem se více zajímat i o marketingový plán a o to  co vše je možné a co tianDe nabízí .V té době jsem pracovala v odvětví težkého průmyslu a v odpoledních hodinách jsem ještě vypomáhala s úklidem .

Po cca 0,5 roce od „seznámení“ s tianDe jsem obdržela výpověď a tak padla jasná volba a spolupráce s touto kosmetikou.

Tuto možnost nyní nabízím i dalším ženám nebo i maminkám na MD, ale i třeba babičkám jako jsem já, ráda Vás provedu marketingovým plánem, seznámím s úžasným týmem a naučím on line marketing  ke kterému  patří i zákaznický servis a odměnou Vám bude dostatek peněz pro Vaší pohodu.

Spolupráce

 

Přijměte srdečné pozváni do obsáhlé FB skupinky

se spoustou recenzí, zkušenostmi a radami.

Poradna - cesta ke zdraví